Lampa HOLLOW UNDERGROUND

Lampy Stojące
330
PLN
Lampa HOLLOW UNDERGROUND
Cena: 330,00 zł
Cena netto: 268,29 zł
Kosz dostawy: 19,00 zł
szt. Zyskujesz 33 pkt [?]
Kod produktu: L0065
Producent: Blue Marmalade

Wymiary: 28.5 cm x 28.5 cm (wymiary panelu bocznego), 15.5 cm (szerokość boku)

Długość przewodu: 2 metry

Materiał: 100% tworzywo sztuczne z recyklingu (lub nadające się do recyklingu w zależności od koloru)

Kolor: 25 wersji do wyboru (wybierz odpowiednią dla siebie)

Żarówka: energooszczędna max 12W (w komplecie)

Napięcie: 220 - 240V, 50/60Hz

Zawartość opakowania (wymagany nieskomplikowany montaż):

  • rdzeń lampy i panele boczne
  • kabel z wtyczką i włącznikiem
  • żarówka energooszczędna
  • instrukcja montażu

 

Hollow™ Underground Edition to radosna lampa, która pasuje do każdego pomieszczenia.

Każda lampa stołowa jest w zasadzie taka sama: podstawa z żarówką przymocowaną na jej szczycie i abażur, który ją zakrywa. Tak naprawdę nie zmieniło się to zasadniczo od pierwszych dni funkcjonowania elektryczności. Ale nie musi tak być! Hollow™ zaprojektowano tak, że abażur jest jednocześnie podstawą i w całości świeci. To sprawia, że Hollow™ dość wszechstronny, może stanąć na swojej krawędzi lub leżeć na boku. Jeśli chcesz to możesz go nawet powiesić. Hollow™ pięknie otacza żarówkę i daje komfortowe światło bez potrzeby używania ogromnej ilości materiałów i energii. Proste i zabawne!

Hollow™ Underground Edition przynosi dodatkowo elegancki akcent kolorystyczny z mapą londyńskich linii metra nadrukowaną na każdym z 2 paneli bocznych lampy.

 

Blue Marmalade® o linii Underground:

„Mapa londyńskiego metra to nasz sposób na design. Jest kolorowa, przejrzysta, przydatna - jest w tym metoda. I wygląda niesamowicie! W rzeczywistości jest to po prostu genialna. Wyobraź sobie, jak podekscytowani byliśmy, kiedy zostaliśmy poproszeni o zaprojektowanie kilku produktów zawierających tę ikonę graficznej komunikacji. Masz rację, byliśmy bardzo, bardzo podekscytowani. Staraliśmy się użyć mapy w zabawny sposób, z jednoczesną troską o to, by nie przytłaczała wnętrza, lecz dodawała mu subtelnych akcentów koloru i intrygowała.”

 

Hollow dostępny jest także w innych kolorach , w których rdzeń i panele boczne mogą mieć różne kolory. Dzięki temu można budować dowolny nastrój we wnętrzu.

 

Tak o lampie Hollow™ mówią jej projektanci:

"Światło żarówek energooszczędnych nie jest bardzo atrakcyjne i czujemy, że to często powstrzymuje ludzi od korzystania z nich. Aby uczynić je bardziej atrakcyjnymi zaprojektowaliśmy Hollow™, który przekształca ich światło w przyjazną dwukolorową wersję. Przy okazji Hollow™ zrywa z kanonem, jakim jest wygląd lampy stołowej.”

Czas realizacji 14 dni

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl