• Dywan RAZEM wełna 100%

Dywan RAZEM wełna 100%

Rozmiar (2)
135x160
3900.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 8 tygodni

Zamówienie telefoniczne: +48 601 860 023

Zostaw telefon

 

RAZEM to naturalny, wełniany dywan z kolekcji EMOCJE. 

Dywany wykonane są w 100% z czystej, nowozelandzkiej wełny, metodą ręcznego taftowania. Wytwarzane są przez rzemieślników z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Do wytkania każdego z nich zużywana jest dokładną ilość wełny, tak by nie marnować jej na odpady. 

Dywan można zamówić w rozmiarze : 

135 x160 

Możliwe jest zamówienie dywanu w innym rozmiarze lub kolorystyce, w tym celu prosimy o kontakt z biurem.

Projekt : Magdalena Komorowska 

 od autorki 

W trakcie projektowania tego wzoru zadziała się magia. W głowie miałam już gotowy plan, że kolekcja ma swoją nazwę, że właśnie ją zamykam, że wspólnym mianownikiem są kolory, zabawa strukturą, kształtem i bardzo chciałam, żeby była czymś więcej….i przyszła do mnie moja młodsza córka. Zapytała co robię, po prostu się przyłączyła. Ostatni projekt kolekcji EMOCJE zrobiłyśmy RAZEM. Zaufaj, a zadzieje się magia. Ten dywan zaprojektowany został miłością.

 100% wełna

WEŁNA – poprawia akustykę pomieszczenia, a jej oddychająca struktura utrzymuje ciepło i reguluje wilgoć w pomieszczeniu. Ten naturalny materiał zatrzymuje kurz, tym samym oczyszcza powietrze, którym oddychasz. Dywany tkane są z włókien, które mają jeszcze w sobie owczy charakterek, zanim się oswoi, może pylić – absolutnie naturalne zjawisko. Zarówno kurz jak i wełniany puszek oddaje się odkurzaczowi – włączonemu.

Aby Twój dywan jak najdłużej zachował piękny wygląd, w codziennej pielęgnacji wystarczy go odkurzać przynajmniej raz w tygodniu. W przypadku świeżego zabrudzenia płynem (czerwone winko zawsze stresuje), niezwłocznie się tym zajmij. Przyłóż szybko biały ręcznik papierowy, tak by mógł wchłonąć rozlany płyn. Jeśli zdecydujesz się oddać dywan do profesjonalnej pralni, koniecznie poinformuj, że jest wełniany.