• Tapeta ścienna Pegasus

Tapeta ścienna Pegasus

370.00
szt. Do przechowalni
Oblicz ratę

Rata 0% już od: / mc

Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 16 dni roboczych

Zamówienie telefoniczne: +48 601 860 023

Zostaw telefon

Producent : WonderWall Studio

Cena za 1 rolkę 

rodzaj : tapeta flizelinowa teksturowana 

Rozmiar : Rolka 100 cm   x 300 cm ( powierzchnia tapetowania 3m2 )

UWAGA! 1 szt.=1 rolka 

Fototapety  dopasowujemy indywidualnie do wymiarów ściany , prosimy o wysłanie zapytania przed  zakupem na adres orders@happybarok.pl 

 Jeśli wysokość waszego pomieszczenia jest mniejsza aniżeli 3 metry, wówczas nadmiar tapety należy w odpowiednim miejscu odciąć.

Natomiast układając obok siebie dwa lub więcej pasów tapety, wystarczy nanieść na ścianę odpowiednią ilość kleju i przyłożyć pasy w odpowiedniej kolejności, pamiętając o połączeniu ich brzegów na styk, tak, aby ich wzór idealnie się ze sobą połączył. Następnie należy je przyciąć, dopasowując ich długość do wysokości ściany. 

 Dokonując zakupu, możecie wybrać dokładnie taką ilość rolek, jaka jest wam faktycznie potrzebna.

Jeśli szerokość waszej ściany wyniesie np. 4 metry i 12 centymetrów, wówczas możemy przygotować rolkę tapety nawet o niestandardowej szerokości 5 metrów. Dzięki temu, dla dodatkowych kilkunastu centymetrów nie będziecie musieli zamawiać kolejnej rolki i zamiast pięciu kupicie tylko cztery( prosimy o zapytanie PRZED ZAKUPEM) 

Podstawowym materiałem nośnym, używanym do produkcji naszych tapet, jest sprowadzana z Niemiec flizelina. Cechuje ją:

Trwałość

W porównaniu z tapetami papierowymi czy tkaninowymi - tapety flizelinowe Wonderwall charakteryzują się podwyższoną trwałością oraz elastycznością.

Faktura

Do projektowania naszych tapet podchodzimy z pełną odpowiedzialnością. Dokonując wyboru ich faktury chcieliśmy stworzyć atrakcyjny produkt, będący alternatywą do gładkich tapet papierowych. Z drugiej strony faktura naszych tapet jest na tyle neutralna, że nie odwracać uwagi od naniesionego na nie wzoru, a wręcz idealnie się z nim komponuje. Posiada również tę zaletę, że może skryć drobne defekty oraz nierówności ścian. Dzięki temu, przystępując do ich montażu, nie będziecie musieli poświęcić dużo pracy na przygotowanie powierzchni ścian, oszczędzając tym samym swój czas oraz środki.

Ekologia

Tapety Wonderwall nie zawierają chloru, PCW (polichlorku winylu), włókna szklanego ani innych szkodliwych dla człowieka substancji. Nasze tapety odpowiadają najwyższym standardom i wymaganiom stawianym przy produkcji tego typu produktów.  

Wytrzymałość

Tapety Wonderwall „nie boją się” wilgoci. W wyniku oddziaływania wody nie deformują się i wysychają zachowując swoją poprzednią strukturę tłoczenia. Dzięki unikalnym właściwościom materiału z jakiego są wyprodukowane, pod ich powierzchnią nigdy nie pojawi się grzyb czy pleśń, mogące wywołać silne reakcje alergiczne. 

Wygoda 

Tapety Wonderwall przykleja się bardzo łatwo i szybko. Posiadają wysoką odporność na uszkodzenie mechaniczne, jak również są wytrzymałe na wielokrotne zmywanie. Przy pomocy czystej wody i gąbki można z łatwością usunąć z ich powierzchni ewentualne zabrudzenia.

INNE ZALETY : 
 
ECO DRUK
NIETOKSYCZNE
ODPORNE NA UV 
ODPORNE NA MYCIE I CZYSZCZENIE 
OKRES TRWAŁOŚCI 10 lat 

SOLIDNE OPAKOWANIE INSTRUKCJA MONTAŻU 

Towar produkowany na zamówienie