• Nord siedzisko potrójne

Siedzisko potrójne Nord

kolor
kolor nóg
1312.50
szt. Do przechowalni
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Wysyłka w ciągu 10 dni

Zamówienie telefoniczne: +48 601 860 023

Zostaw telefon

Siedzisko potrójne z kolekcji NORD.

Minimalistyczne, wygodne i funkcjonalne.

Mebel systemowy.

Podstawa na sklejce sosnowej.

Dostępne wymiary:

podstawa :długość 125 cm, głębokość 49 cm 

3 x siedzisko  49 cm / 40 cm  , wys. siedziska 46 cm

Siedziska mocowane na stale.

Dostępne warianty nóg: 

- drewno sosnowe w kolorze naturalnym 

Obicie : tkanina obiciowa Largo 
Właściwości :tkanina obiciowa nowej generacji , 100% Poliester,  łatwa w czyszczeniu, miękka i mila w dotyku.Rodzaj : plecionka , skład:52%PES, 48% ACR, Gramatura:361 g/m², odporność na ścieranie:50 000 cykli (kategoria B)

Przeznaczenie : Idealny do salonu, przedpokoju , sypialni lub eleganckiego butiku.

Design: Katarzyna Jasyk 

 

Od projektanta 

Z myślą o naszej planecie zaprojektowałam również kolekcję NORD ECO-  nową, ekologiczną wersję kolekcji NORD. To zrównoważony, świadomy design będący odpowiedzią na problemy naszych czasów. To kolekcja przyjazna środowisku i  mająca pozytywny wpływ na zdrowie człowieka.

Projektując w sposób zrównoważony mylę przed wszystkim o obiegu zamkniętym. Mebel został zaprojektowany w taki sposób i za pomocą takich materiałów, aby  możliwe było ich ponowne wykorzystanie. Z tego powodu do podstaw i nóg użyłam drewna sosnowego, które jest łatwo dostępne, nie jest drogie  i może być łatwo odnowione. Aby zwiększyć trwałość materiału, drewno zostało zaimpregnowane ekologicznym woskiem pszczelim. Po zakończeniu eksploatacji  drewno może być poddane procesowi recyklingu. Siedziska mebli są tapicerowane tkaniną pozyskana z recyklingu  butelek PET. Warto wspomnieć, że 1 metr tej tkaniny powstaje z 37 przetworzonych butelek. Dodatkowo przędza powstała w ten sposób połączona jest z nowoczesną technologią “Easy Clean”, to oznacza, że do czyszczenia plam można używać wody zamiast chemii. Siedziska i oparcia są wypełnione materiałami pochodzenia naturalnego takimi jak : trawa morska, mata kokosowa oraz łuska gryczana. Siedziska mebli maja zdejmowane pokrowce, które można wymienić w razie zużycia.  Montaż i demontaż mebla  odbywa się w łatwy sposób. Można odnowić każdy element aby wydłużyć czas użytkowania.  - Katarzyna Jasyk 

 

Osoby zainteresowane wersja NORD ECO prosimy o kontakt z biurem.